Światłowody - moduły nadawczo-odbiorcze

Obraz Part Number Producenci Opis Cena Widok
MMQ12GX050004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M $246.364/pcs Zapytanie ofertowe
AWAP06029 Panasonic SWITCH OPTICAL SC 1X2 850NM $2225.58/pcs Zapytanie ofertowe
OFMS22MIE02111 Image OFMS22MIE02111 Affinity Medical Technologies - a Molex company ULTRA-MINI 2X2ADD/DROP OPTICAL S $212.5/pcs Zapytanie ofertowe
OIDS15500003111 Image OIDS15500003111 Affinity Medical Technologies - a Molex company MINIATURE SINGLE MODE, DUAL STAG $250/pcs Zapytanie ofertowe
MO-FIN-A-A208-MS11-1010-11-0-P Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X8 P-GRADE 1M   Zapytanie ofertowe
MFL12GX050004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M   Zapytanie ofertowe
FWSF-OADM-4-2-LC Finisar Corporation TXRX CWDM LF 4CH 1491NM LC CONN $566.58/pcs Zapytanie ofertowe
P1S18B-LD6S Omron SWITCH OPTICAL REFLECTIVE   Zapytanie ofertowe
WFL12AK4XX002XX2XX Amphenol FCI COUPLER .5M $337.152/pcs Zapytanie ofertowe
AWAP03036 Panasonic SWITCH OPTICAL MU 1X2 850NM $2225.58/pcs Zapytanie ofertowe
DFL12AK450004XX4XX Amphenol FCI SINGLEMODE COUPLER 1M $268.144/pcs Zapytanie ofertowe
FWSFOADMD42124 Finisar Corporation TXRX DWDM 100GHZ PLUGIN 1CH SC $660.45/pcs Zapytanie ofertowe
MO-FIN-A-A232-MS11-1010-33-0-S Finisar Corporation PLC SPLITTER 2X32 S-GRADE 1M   Zapytanie ofertowe
WBS12AK4XX004XX4XX Amphenol FCI COUPLER 1M $321.052/pcs Zapytanie ofertowe
FWSF-OADM-W/TAP-4B-2-LC Finisar Corporation TXRX CWDM LF PLUGIN 4CH OADM LC $566.58/pcs Zapytanie ofertowe
HHL15GX3XX004XX4XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER 1M $514.636/pcs Zapytanie ofertowe
P1S12B-LD-SC Image P1S12B-LD-SC Omron FIBER OPTIC SWITCH 1X2 SC CONN   Zapytanie ofertowe
HHP24GX0XX002XX2XX Amphenol FCI MULTIMODE COUPLER .5M $353.058/pcs Zapytanie ofertowe
MO-FIN-A-A164-F11-1010-33-0-P Finisar Corporation PLC SPLITTER 1X64 P-GRADE SC/APC   Zapytanie ofertowe
DFL22AK450004XX4XX Amphenol FCI SINGLEMODE COUPLER 1M $421.012/pcs Zapytanie ofertowe
FTLF8519P3BNL Image FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V $26.6/pcs Zapytanie ofertowe
FTLX4213C3C335 Finisar Corporation TXRX DWDM CML 8X50GHZ APD XFP $2661.25/pcs Zapytanie ofertowe
FWLF-1631-57 Finisar Corporation TXRX DWDM SFP   Zapytanie ofertowe
FTLX3871DCC18 Finisar Corporation TXRX DWDM EML 15XXNM SFP+ LC $930.75/pcs Zapytanie ofertowe
HFBR-5963ALZ Image HFBR-5963ALZ Avago Technologies (Broadcom Limited) TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5 $42.774/pcs Zapytanie ofertowe
FTLC1154RDPLA Finisar Corporation XCVRQSFP28 20KM100GE ELR44X 13XX $1996.25/pcs Zapytanie ofertowe
FWLF1524P2L61 Finisar Corporation TXRX CWDM 1611NM BROWN 8CH SFP $421.61/pcs Zapytanie ofertowe
AFCT-79EEPZ Avago Technologies (Broadcom Limited) 40G QSFP+ LR TXRX MOD 10KM SMF   Zapytanie ofertowe
FTLF1621S1KCL Finisar Corporation TXRX 1550NM APD 1X/2X 2X10 SFF $449.8/pcs Zapytanie ofertowe
TBS-S2CA1-G11 Formerica Optoelectronics Inc. SFP, 1000BASE, BIDI, 1310/1550NM $73.5/pcs Zapytanie ofertowe
FTLX3971MTC30 Finisar Corporation TXRX DWDM XFP $804.525/pcs Zapytanie ofertowe
TSP-F1AA1-D21 Formerica Optoelectronics Inc. SFF, 100BASE-FX, 2KM, 0 70DEGC, $63.75/pcs Zapytanie ofertowe
808-38213 B+B SmartWorx, Inc. FIBER OPTIC TXRX SFP LC   Zapytanie ofertowe
GO2951-53CH Semtech CWDM TRANSCEIVER $345.8/pcs Zapytanie ofertowe
SFP-GLX/LC-20E Image SFP-GLX/LC-20E B+B SmartWorx, Inc. MOD 1000-LX SINGLE-MODE 20KM SFP $200/pcs Zapytanie ofertowe
AFCT-5760PZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) TXRX SFF SM OC3/STM-1 BAIL SR $46.48/pcs Zapytanie ofertowe
6B2A-0412A-0 Image 6B2A-0412A-0 3M QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH $262.49/pcs Zapytanie ofertowe
AFBR-5205Z Avago Technologies (Broadcom Limited) TXRX ATM/SONET/OC-3 SC 1X9   Zapytanie ofertowe
FWLF1524P2L55 Finisar Corporation TXRX CWDM 1551NM YELLOW 8CH SFP $421.61/pcs Zapytanie ofertowe
AFBR-79F4EZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) TRANSCEIVER $391.7/pcs Zapytanie ofertowe
808-38145 Image 808-38145 B+B SmartWorx, Inc. FIBER OPTIC TXRX SFP LC $629/pcs Zapytanie ofertowe
TAS-A1EH1-8AQ Image TAS-A1EH1-8AQ Formerica Optoelectronics Inc. SFP28, 25GBASE-SR, 100M, 0 70DEG $132.5/pcs Zapytanie ofertowe
FWLF1631R49 Finisar Corporation TXRX DWDM SFP 194.9THZ APD RCVR   Zapytanie ofertowe
FTLF8529P4BCV Image FTLF8529P4BCV Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL SFP $98.75/pcs Zapytanie ofertowe
1061083200 Affinity Medical Technologies - a Molex company CONN TXRX SMI FOT DGTL S200 $28.334/pcs Zapytanie ofertowe
FWLF1634RL46 Finisar Corporation TXRX DWDM 4GBPS APD SFP $911.625/pcs Zapytanie ofertowe
FTLX3671DTC46 Finisar Corporation 15XXNM DWDM EML, PIN, 1.2-11.3GB $688.5/pcs Zapytanie ofertowe
FTLX3813M341 Finisar Corporation TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP   Zapytanie ofertowe
FTLX8541F2 Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL PIN X2   Zapytanie ofertowe
FTLD10CE3C Finisar Corporation 12X10.5G PARALLEL VCSEL ARRAY, 1 $651.7/pcs Zapytanie ofertowe
Razem 2,113 szt.
Poprzedni123456789101112131415NastępnyKoniec