Kable, przewody - pojedyncze przewody

Obraz Part Number Producenci Opis Cena Widok
VA70-TP-1.85-60 Rosenberger 1.85 KIT TESTCABLESET VA $7423.64/pcs Zapytanie ofertowe
VA40-TP-W-60 Rosenberger PRECISION 2.92/SL TESTCABLESET V $3861.65/pcs Zapytanie ofertowe
VA75-NM-NM-60 Rosenberger PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA   Zapytanie ofertowe
1828868-1 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/SC $357.14/pcs Zapytanie ofertowe
1828868-2 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST $357.14/pcs Zapytanie ofertowe
VA26-TP-PC7-60 Rosenberger PRECISION 3.50/7 TESTCABLESET VA $3089.11/pcs Zapytanie ofertowe
1828867-1 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/SC $423.21/pcs Zapytanie ofertowe
VA26-NM-NM-60 Rosenberger PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA $3089.11/pcs Zapytanie ofertowe
1828869-3 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC SM TEST KIT LC/LC $356.17/pcs Zapytanie ofertowe
VA26-TP-3.50-60 Rosenberger PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA $3089.11/pcs Zapytanie ofertowe
1828868-3 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC $357.14/pcs Zapytanie ofertowe
VA41-TP-W-60 Rosenberger PRECISION 2.40/SL TESTCABLESET V $4191.82/pcs Zapytanie ofertowe
1828869-2 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC SM TEST KIT LC/ST $356.17/pcs Zapytanie ofertowe
1828869-1 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC SM TEST KIT LC/SC $356.17/pcs Zapytanie ofertowe
Razem 14 szt.
Poprzedni1NastępnyKoniec